380977512696 - Ігор
380977125660 - Марія
380983228443 - Тетяна
380970023140 - Олександр
380974772757 - Михайло


Адреса потужностей виробництва:
с. Личківці, вул. Садки, 42
Гусятинський р-н,
Тернопільська обл.,
48253
Україна

office@eteraplast.com.ua

Надійна меблева фурнітура - це по-справжньому якісні і зручні меблі, що залишаються зі своїми власниками на довгі рокиМеблі стилю бідермейер

Biedermeier - спочатку назва кілька презирлива, створена за мотивами персонажа карикатур у Віденській пресі ще в 1820 роки, характеризувало дрібно - буржуазні верстви суспільства і його цінності: скромність, відмова від пихатих, тяга до комфорту, непомітність, спокійне і розмірене життя.
Бідермейєр - це стиль нижчих після аристократії шарів - буржуазії, далекий від політики, палацовий. У 20-ті роки XIX ст. меблі стилю бідермейер стають різноманітніші та багатші: з'являються вигнуті ніжки, складні контури, які дуже складні у виробництві, повертаються форми рококо. На основі цих змін виникає новий напрям в мистецтві і, зокрема, в меблів, яке робить спробу повернутися до колишньої пишноти форм - неорококо.

 

    Стиль бідермейер особливо був поширений в Німеччині та Австрії. Меблі стилю бідермейер практичні та зручні. З'явилися нові трансформовані меблі: столи з висувними і відкидними кришками, дивани з плавно вигнутими спинками і гладкими підлокітниками. Різноманітні також корпусні меблі: буфети, секретери.

   Для стилю бідермейер типова шафа з одними дверцятами, значна роль відводиться практичною стороні меблів, її функціональності. Ніжки і спинки стільців і крісел забезпечені легким вигином, стінки здебільшого ажурні, сидіння м'які або плетені. Ліжка з простими гладкими поверхнями в головах.
   
Столи круглі з багатокутною в перерізі фанерованною опорою, встановленою на широкій масивній дошці. Ніжки, царги і стільниці позбавлені декору. Широко застосовували техніку фанерування, покриваючи дверцята і лицьові поверхні меблевих виробів, а іноді ніжки і підлокітники крісел, стільців і диванів строганнимі вручну листами фанери товщиною 2 - 4 мм. Використовували переважно світлі породи деревини: черешню, грушу, клен, тополю, ясен. М'які меблі оббивали ситцем і репсом, які часто кріпили цвяхами з великими білими порцеляновими капелюшками. Таким чином меблеві майстри намагалися позбутися деякої строгості та офіційності, яка залишилася від стилю ампір  і створити більший комфорт.

mebel bidermejer pismennyj stol

Уподобання в меблюванні інтер'єру віддають дивану з м'якими, плавними і кілька шаблевидними формами ніжок, з'являються нові види стільців з вигнутою формою ніжок і різьбленими, полегшеними спинками. Майстри навчилися в повній мірі використовувати техніку фанерування - від фасадів і боковин, до облицювання таких меблевих елементів як підлокітники і ніжки крісел, стільців диванів - це була дуже копітка робота і вимагала від меблевого майстра глибоких знань поведінки різного ґатунку деревини при обробці.
   
У цей період меблеві майстри практично повністю відмовилися від використання в меблях таких дорогих матеріалів як бронза, срібло, мармур - таким чином цей стиль зміг максимально підкреслити вигідні сторони, красу та якость деревини - філософське милування текстурою дерева і її м'яким, натуральним кольором - це відмінна риса стилю бідермейер.
   
В цілому меблі стилю бідермейер сильно відрізняються від класицизму і ампіру - аристократичні і строгі форми відходять у минуле, залишаючи місце для творчості і використання більш плавних і вигнутих обрисів меблів, які здатні створити атмосферу затишку - це саме та атмосфера, яку намагалися досягти в оформленні інтер'єрів . Вигини в формі ліри - характерна особливість стилю бідермаєр, найбільше її вираження набувають спинки і підлокітники диванів, боковини шаф, які виготовляються з місцевої дешевої деревини, але потім, завдяки вмілому та професійному облицюванні шпоном та подальшим глянцевим лакуванням створюють враження дорогих і вишуканих меблів.

d5914c18f9877bc0df989f12e1442d18


Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Розсилка

Для розсилки використовується сервіс sendpulse