380977512696 - Ігор
380977125660 - Марія
380983228443 - Тетяна
380970023140 - Олександр
380974772757 - Михайло


Адреса потужностей виробництва:
с. Личківці, вул. Садки, 42
Гусятинський р-н,
Тернопільська обл.,
48253
Україна

office@eteraplast.com.ua

Надійна меблева фурнітура - це по-справжньому якісні і зручні меблі, що залишаються зі своїми власниками на довгі рокиОгляд стилів і колірного оформлення приміщень

У цій статті ми розглянемо декілька популярних в даний час рішень в оформленні інтер’єру кімнат, колірному оформленні приміщень, а також розповімо про ключові особливості різних відомих стилів.

 

Етно
Стиль етно підходить як для мандрівників, так і просто для цінителів екзотики. Це показник вашої індивідуальності. Сьогодні етно – парад світових культур у всьому їх різноманітті. Авангардисти цього стилю – стриманий і досить витончений колорит Далекого Сходу -китайський і японський інтер’єр. Вони пропонують світлі і теплі тони, гладкі, іноді поліровані поверхні, мінімум мініатюрної (часто вбудованої) меблів, ергономічно облаштоваий простір, ширми, аксесуари для чайної церемонії, ієрогліфи. Все більшу популярність також набувають африканські інтер’єри.

етно

Слідом йде англійський стиль з масивними, як правило, шкіряними і полірованими меблями, великими вікнами, дерев’яними стельовими балками, м’якими пледами та диванними подушками.

англ

Індійський інтер’єр, яскравий і терпкий – це стіни, задрапіровані шовком, меблі з темного дерева ручної роботи, пухнасті килими, люстри хитромудрі і, звичайно ж, зашторені арки.

індія

 Iталійський стиль і іспанський інтер’єр. Дизайн Середземномор’я – це в першу чергу, груба обробка яскраво забарвлених стін, на підлозі мозаїка або хитромудра плитка, ковані або дерев’яні меблі.

фталія

Арт-деко (він же Ар-Деко)
Два варіанти найменування стилю Ар-деко (або Арт-деко) виникли через неоднозначність української вимови спочатку французького назви art d?co («декоративне мистецтво»). Стиль відображає пафос Європи початку XX століття. Дуже схожий зі стилем ф’южн. Поєднує в собі всі напрямки (в чому і полягає його принадність) – поруч з антикварним кріслом у стилі ампір може розміститися китайська софа, освітлювана кришталевим торшером. Пам’ятайте: оформлення інтер’єру в стилі арт-деко – це дуже тонка грань між розкішною недбалістю і вульгарністю, тому з даними стилем впорається тільки професіонал

арт деко

Хай-тек 
Інтер’єр в стилі хай-тек символізує екстравагантність прогресу. Дослівний переклад назви цього дизайнерського стилю – «високі технології». Напрямок характеризується великою кількістю штучних матеріалів, скла, металу. Меблі неймовірних конструкцій, перевага чорного і білого кольорів, з іншого боку – яскраві до отруйності тони.

хай тек

Стиль фьюжн
Являє собою симбіоз усіх стилів інтер’єру (навіть несумісних) плюс мінімалізм. Наприклад, у спальні – тільки ліжко з різьбленою спинкою, покрита гобеленові покривалом, і червоне металеве крісло в стилі хай-тек. Решта меблів вбудовані в стіни. Переважання білого кольору в обробці, мінімум перегородок. Стиль фьюжн більше підходить для заміських будинків.

фьюжн

Кітч
Стиль на любителя. Основна прикмета – несумісність рішень і кольорів в інтер’єрі (як і в напрямку ф’южн). Головний принцип – іронія над усіма традиціями і стилями, перекреслюються всі архітектурні підвалини. Наприклад, у типовій квартирі можуть з’явитися давньогрецькі колони на кухні, ажурні арки в давніх прорізах і атланти, що зовні нагадують господаря квартири, що підпирають потужними руками стелю в спальні або ванній. У рамках цього напрямку дизайнери створюють речі-глузування і рішення-пародії. Кітч – це позолочені палацові ліжка, янголята у вигляді ніжок стола, графіті на стінах, поліетиленові штори, обірвані місцями шпалери, меблі божевільних квітів з частково обідраній поліруванням.

кітч

Техно
Квартира або будинок у стилі техно зовні нагадують старий цех, авіаційний ангар або військовий склад. Оздоблення стін відсутня. Балки перекриттів, гвинтові сходи, іржаві залізні двері навмисно оголюються і підсвічуються. Шафи лише металеві, часто нагадують сейфи, стільці з водопровідних труб або старого телевізора, книжкові полиці з корпусів відеомагнітофонів.

техно

Еклектика
У еклектичному дизайні панує буйство пластичних форм, перевага текстилю, безліч м’яких і зручних меблів. Яскраві кольори. Ідеалом еклектики можна вважати варіант, коли поєднуються не більше трьох стилів, вирішених у одному колірному або текстурної ключі. У декорі перевага віддається зображень сонця, зигзагами, язичницьким символам, а також квітчастим штор.

електрика

Мінімалізм
Декор та оздоблення відсутні геть-чисто. Мінімум меблів з сучасних матеріалів: металу, матового скла, дерева, алюмінію. Цей напрям вибирають переважно творчі особистості, оскільки в такому житлі ніщо не заважає думати, розслаблятися і зосереджуватися. В оформленні присутні лише світлі, пастельні тони. Штор немає, в крайньому випадку можливі жалюзі. Картини, постери, дзеркала і фотографії укладені в аскетичний багет.

мінімалізм

Колірні рішення в дизайні інтер’єру

Наостанок поговоримо про колірних рішеннях. Як відомо, колір серйозно впливає на психологічний настрій, створюваний дизайном приміщення.

Червоний. Колір життєрадісності і впевненості (щоправда, на меланхоліків діє дратівливо). Не варто використовувати його в спальних зонах.

Жовтий і помаранчевий. На Сході вони символізують велич. Традиційно бадьорять і поєднуються майже з усіма кольорами. Несуть лише позитивну енергію. Фаворити для віталень і кухонь.

Зелений і синій. Дарують гармонію, заспокоєння і розслаблення. Ідеально підходять для спальні.

Білий. Візуально розширює приміщення. Білі стіни і стеля створюють ефект легкості і легкості.

Чорний. Якщо потрібно контрастно підкреслити інші кольори, підходить ідеально. Для інших цілей неприйнятний.

Розсилка

Для розсилки використовується сервіс sendpulse