380977512696 - Ігор
380977125660 - Марія
380983228443 - Тетяна
380970023140 - Олександр
380974772757 - Михайло


Адреса потужностей виробництва:
с. Личківці, вул. Садки, 42
Гусятинський р-н,
Тернопільська обл.,
48253
Україна

office@eteraplast.com.ua

Надійна меблева фурнітура - це по-справжньому якісні і зручні меблі, що залишаються зі своїми власниками на довгі рокиНові тенденції в інтер'єрі - KIFF 2016

В березні місяці наша компанія прийняла участь в Київському міжнародному меблевому форумі (KIFF). Це ідеальне місце зустрічі виробників, дистриб'юторів, салонів, дизайнерів і архітекторів.

У сучасному гіперактивному світі функція будинку зводиться до мінімуму - відпочити, розслабитися, поспати. Ніщо в будинку не повинно заважати цим трьом взаємопов’язаним процесам, навпаки - кожна річ покликана максимально цьому сприяти.

Основними тенденціями в інтер’єрі цього року можна вважати такі, як:

Т2. skandinavskii stil

Екологічність

Екологічність - це, по-перше, вибір екологічно чистих матеріалів - пробкових покриттів, бамбукових підлог і шпалер, меблів без вмісту формальдегіду, фарби на водній основі без летких органічних сполук (ЛОС). По-друге, це повторне використання матеріалів з метою зберегти природні ресурси Землі. Крім уже знайомої вам реставрації старих меблів, варто звернути увагу на стільниці з переробленого скла і на старовинний метал - раковини, ліжка, світильники та інше Стиль фьюжн, що є сміливим поєднанням різних стилів, сьогодні в моді.

Stoleshkitsa is bitigi stekla

Ергономічність і функціональність

У сучасному інтер'єрі безглуздий і марний декор стрімко відходить на другий план, а то й зовсім відмирає. Кожна річ в будинку повинна бути, по-перше і в головних, функціональною. Подумайте, чому саме ви займаєтеся в будинку, які саме предмети вам в цьому максимально допомагають, все інше - зайве. Декором будинку може служити сама форма меблів, її фактура і колір. Розумне і раціональне використання простору навіть маленька квартирка буде зручною для життя молодої сім'ї.

Т2

 

Мінімалізм

Речі збирають пил. І застояну енергію. Накопичення речей перестало бути показником успіху і достатку. Ваш будинок - не музей, тому без роздумів викидайте (а краще - віддавайте на благодійність) мотлох, залишаючи лише найнеобхідніше і те, що завжди надихає. Так, це непросто, але, почавши, ви вже не зможете зупинитися. Привчіть себе, що з покупкою нової речі потрібно викинути стару. Це правило вбереже вас від зайвих покупок. А знаєте, де ховається найнебезпечніший мотлох? За закритими дверима! Оновлення інтер'єр відкритими полицями - і ви побачите, скільки зайвого зберігається в вашому житті.

Funkcionalnost

Якісний відпочинок

Сучасна людина живе в прискореному ритмі і все частіше повертається додому тільки щоб відпочити і відіспатися. Якщо ви один з таких людей, то акцентним місцем у вашому інтер'єрі повинна стати спальня. Тільки кращий ортопедичний матрац, тільки саме якісну постільну білизну, тільки розслабляє, регульоване освітлення. Також подбайте про шумо- і светоізоляціі. Щоб перевернути гори, потрібно міцно спати.

dizayn spaljni minimalizm

Розсилка

Для розсилки використовується сервіс sendpulse