380977512696 - Ігор
380977125660 - Марія
380983228443 - Тетяна
380970023140 - Олександр
380974772757 - Михайло


Адреса потужностей виробництва:
с. Личківці, вул. Садки, 42
Гусятинський р-н,
Тернопільська обл.,
48253
Україна

office@eteraplast.com.ua

Яскраві кольорові акценти

Навіть найдорожчі і якісні шпалери не встоять перед часом. Коли-небудь вони втратять «свіжість», стануть тьмяними і непривабливими. Але для того, щоб зробити стіни знову «свіжими», не потрібно робити капремонт, варто тільки внести пару яскравих деталей в інтер'єр. Таким чином, всі недоліки стін відійдуть на другий план і будуть менш помітні.

Найкращий спосіб — яскравий кухонний гарнітур. Можна пофарбувати дверцята шафок, використовувати техніку декупаж.

 

1

«Освіжимо» кухонну підлогу

Підлога, хоч і знаходиться знизу, але грає далеко не останню роль в кухонному інтер'єрі і також вимагає змін. Повна переробка підлоги не потрібна. Але новий лінолеум або ковролін здатні повністю змінити обстановку на кухні.

Перевага: постелити такі покриття можна самостійно, без особливих навичок.

Текстиль як частина кухонної естетики

Оновити кухню без капітального ремонту допоможе звичайний текстиль. Наприклад, штори.

Вибирайте штори виходячи з:

 • Площі приміщення. Штори, особливо легкі повітряні, з поперечними смугами можуть візуально збільшити простір. Але врахуйте: яскраві малюнки на шторах навпаки роблять приміщення меншим.
 • Стилю кухні. Все просто: якщо інтер'єр кухні створений в стилі мінімалізм, то і штори для кухні купуйте прості, лаконічні.
 • Практичності. Врахуйте, кухня — місце, де постійно збирається жир і різні запахи. Крім того, матеріал, з якого вони виготовлені, повинен бути вогнестійким.
 • Функціональності. Не купуйте штори, які не зможуть повністю виконати свою функцію — закрити від сонця або цікавих очей. Вибирайте не тільки красиві, але і функціональні штори.
 • st2
 • Як же без посуду?!

  Ніщо так не прикрасить кухню, як новенький стильний посуд. Цей штрих зробить вашу кухню більш ошатною. Матеріал посуду також повинен відповідати загальному стилю: класичний інтер'єр припускає порцеляновий посуд, кантрі — глиняний.

  Власний сад на підвіконні

  Для цього зовсім не потрібно значних матеріальних вкладень, але лише кілька рослин зроблять вашу кухню затишною і «живою». Поцікавтеся питанням змісту, адже багато кімнатних рослин відчувають себе краще на кухні, ніж де-небудь. Крім того, можна самостійно вирощувати різні приправи, які можна відразу і використовувати для готування їжі.

 • st3

Biedermeier - спочатку назва кілька презирлива, створена за мотивами персонажа карикатур у Віденській пресі ще в 1820 роки, характеризувало дрібно - буржуазні верстви суспільства і його цінності: скромність, відмова від пихатих, тяга до комфорту, непомітність, спокійне і розмірене життя.
Бідермейєр - це стиль нижчих після аристократії шарів - буржуазії, далекий від політики, палацовий. У 20-ті роки XIX ст. меблі стилю бідермейер стають різноманітніші та багатші: з'являються вигнуті ніжки, складні контури, які дуже складні у виробництві, повертаються форми рококо. На основі цих змін виникає новий напрям в мистецтві і, зокрема, в меблів, яке робить спробу повернутися до колишньої пишноти форм - неорококо.

У цій статті ми розглянемо декілька популярних в даний час рішень в оформленні інтер’єру кімнат, колірному оформленні приміщень, а також розповімо про ключові особливості різних відомих стилів.

Страница 1 из 3

Розсилка

Для розсилки використовується сервіс sendpulse